• Jasełka

• Głównym podsumowaniem realizacji projektu było przedstawienie przygotowanego przez dzieci spektaklu:

"Jasełka"

Odbyło się one trzy razy:

15 grudnia 2013r odbyło sie przedpremierowe przedstawienie dla wszystkich przedszkolnych dzieci, zaproszonych rodzin oraz dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola "Słoneczko" w Trutnowie, z którym współpracuje nasz aplacówka.

Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem przez wszystkich widzów.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z wydarzenia:

20 grudnia 2014r. por raz kolejny mali aktorzy dali popis swoich umiejętności występując w swoich rolach na uroczystości podsumowania realizacji projwektu. Na widowni zasiedli rodzice dzieci, zaproszeni goście - przyjaciele naszego przedszkola, przedstawiciele władz naszego miasta wraz z panem burmistrzem.

4 stycznia 2014r. wspaniałe Jasełka zostały przedsztawione na Diecezjalnym Przeglądzie Zespołów Jasełkowych i Kolędniczych w Krzeszowie, tam również spotkały się z wspaniałym przyjęciem i zostały docenione przez organizatorów.